לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור בהקדם


  פתיחת תיק עוסק מורשה

  החלטתם על פתיחת תיק עוסק מורשה? מדובר בצעד הראשון אך המשמעותי ביותר אל עבר ההצלחה העסקית שלכם. ברגע שאתם מגדירים את עצמכם כעוסק מורשה, אתם בדרך אל הכנסה חודשית ושנתית בלתי מוגבלת. למי מתאים להיות עוסק מורשה? בעיקר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים שלהם מחזור שנתי הגבוה מ 100,491 שקלים , או אם אתם בעלי מקצועות חופשיים כעורכי דין, מהנדסים ועוד. על העוסק המורשה לפתוח תיק במס הכנסה, ביטוח לאומי ובמע"מ. עוסק מורשה חייב בתשלום מע"מ, ובהתאם הוא גובה מע"מ מלקוחותיו, וזכאי לקבל החזרי מע"מ. פתיחת תיק במשרדי מע"מ היא הדבר הראשון שעל העוסק המורשה לעשות. לשם כך הוא יכול לשכור את שירותיו של רואה חשבון. ניסים מזרחי – רואה חשבון, הוא בעל ניסיון רב בפתיחה וטיפול בעוסקים מורשים, ניתן לפנות אליו בהקדם שיטפל בעניין עבורכם.

  פתיחת תיק עוסק מורשה – כיצד עושים זאת?

  פתיחת תיק עוסק מורשה אפשרית באופן עצמאי עם הגעה למשרדי רשות המיסים והביטוח הלאומי, ואם אינכם מעוניינים לבזבז את זמנכם, תוכלו להשאיר את המשימה לרואה חשבון מומחה, שיעשה זאת עבורכם ובכך יחסוך לכם זמן יקר של מילוי טפסים והתנהלות בירוקרטית מול משרדי הממשלה. בבואכם למע"מ עליכם להגיע עם מסמכים כמו טופס פתיחת עוסק מורשה, אישור ניהול חשבון, תעודה על הכשרתכם המקצועית ועוד. עליכם לחשב מראש את המחזור השנתי המשוער שלכם, ולציין זאת בזמן פתיחת התיק. כך בעצם יקבע מועד התשלום שלכם למע"מ, האם זה יעשה פעם בחודש או פעם בחודשיים.

  פתיחת תיק עוסק מורשה – תשאירו למומחים

  פותחים עסק ואין לכם זמן לניהול הבירוקרטיה והריצות בין לשכות המיסים השונות? השאירו זאת למומחים בעלי הניסיון. ניסים מזרחי – רואה חשבון וצוות המשרד ישמחו לבצע עבורכם את פתיחת תיק העוסק המורשה ולנהל עבורכם את כל ענייני החשבונות.

   

  רישום עוסק מורשה

  רישום עוסק מורשה, הוא הדבר הראשון שחייב לעשות ברגע שבעלי עסק עצמאי החליט כי הוא מוגדר כעוסק מורשה. רישום עוסק מורשה, היא למעשה הצהרה של אדם כלפי הרשויות במדינת ישראל, כי הוא הולך לקיים עסקאות בלתי מוגבלות כעוסק עצמאי בערך כספי משוער, הגבוה ממחזור של מאה אלף שקלים בשנה, סכום המתעדכן מפעם לפעם. על מנת לבצע רישום עוסק מורשה, מומלץ להיעזר ברואה חשבון, המנוסה בתחום זה, דבר שיפטור את בעל העסק מכל הסרבול הבירוקרטי הכרוך בדבר. רישום עוסק מורשה יש לבצע במשרדי מס הכנסה, המע"מ ובמוסד לביטוח לאומי. תפקידן של מוסדות אלה, לטפל בגבייה ותיאום המיסים של העוסק לאורך שנות המס בהן העסק פעיל. מומלץ לפנות אל ניסים מזרחי – רואה חשבון מומחה בתחומו, שיסייע לכם בכל התהליך.

  רישום עוסק מורשה – חובות וזכויות

  על מנת לבצע רישום עוסק מורשה ניתן להגיע באופן עצמאי, אל משרדי מע"מ בצירוף כל המסמכים הנדרשים לכך, או שניתן ואף רצוי, לשכור את שירותיו של רואה חשבון שיעשה זאת בשבילכם, וינהל באופן שוטף את ההתנהלות מול רשויות המס. לעוסק מורשה חובות וזכויות. חובותיו הן: דיווח חודשי למע"מ, הוצאת חשבונית מס עבור עסקאות, תשלום מקדמות למס הכנסה, גביית מס ערך מוסף הגשת דו"ח שנתי והצהרת הון ועוד. זכויותיו של עוסק מורשה: זכאות להוצאות מוכרות לעסק כגון: כיבוד, הוצאות רכב, ציוד משרדי, תשלומי קרנות ועוד. בנוסף הוא זכאי לקיזוז המע"מ ששולם על מוצרים או שירותים והוצאות נוספות עם מה ששולם לו.

  מתי נקבל תעודת עוסק מורשה?

  לאחר ביצוע והשלמת הליכי הרישום במשרדי מע"מ, נקבל תעודת עוסק מורשה זמני, ויחד איתה גם שובר דיווח זמני ומספר עוסק מורשה. את האישור הקבוע מקבלים בדואר זמן קצר לאחר מכן. ברגע שיש בידנו את תעודת העוסק המורשה, נוכל לפתוח תיקים גם במשרדי מס הכנסה והביטוח הלאומי. על מנת לא לבזבז זמן מיותר בריצות למשרדים השונים, פנו עוד היום לניסים מזרחי – רואה חשבון לייצוג מקצועי מול רשויות המס.

   

  רואה חשבון לעוסק מורשה

  לא משנה איזה סוג של עוסק אתם, ביום מן הימים תרצו ואף תצטרכו לקבל עזרה מקצועית מרואה חשבון. רבים מאתנו מכירים את ההתנהלות המסורבלת והלא נוחה בלשון המעטה מול הרשויות במדינה, ביניהן רשות המיסים. מדובר על תהליך ארוך, בירוקרטי הכרוך בניירת מסרבלת ולא מעט ייאוש. באם החלטתם לפתוח עוסק מורדה, חובה עליכם לשכור את שירותיו של רואה חשבון לעוסק מורשה. דבר זה ימנע ממכם את כל כאב הראש והזמן המיותר בבילוי מול המסמכים ובמשרדי רשויות המיסים השונות. מעבר לעבודה מול רשויות המס, רואי החשבון הם בעלי ידע מקצועי נרחב היכול לעזור לכם בייעוץ כדאיות העסק העצמאי, מילוי דוחות שנתיים עבורכם, ובמידת הצורך אם אתם מעסיקים עובדים אז הוא יכין עבורכם משכורות.  ניסים מזרחי – רואה חשבון, מהמומחים בתחומו, ישמח לסייע לכם בכל עניין הפרוצדורלי מול רשויות המס ועוד.

  רואה חשבון לעוסק מורשה – עובד עבורך

  כל בעל עסק עצמאי חייב להגיש דוחות שנתיים לרשויות המיסים, דבר שקורה פעם בשנת מס. יש שתי אפשרויות להכנת דו"ח, אחד הכנה על ידי הבעלים באופן עצמאי, או הכנת הדו"ח על ידי רואה חשבון לעוסק מורשה. מדובר במסמך חשוב לאין שיעור והוא דורש עריכה מושכלת תוך רישום אחראי שעלול בסופו של יום לחסוך לבעל העסק כסף רב, ולמנוע סרבולים מיותרים וכאב ראש מול רשויות המס. בדו"ח השנתי נמצא מידע רב על ההתנהלות הפיננסית של העסק ויש לדאוג לארגון מבעוד מועד של ההוצאות המוכרות, יש לוודא כי מחזור ההכנסות השנתיות יהיה תואם למחזור עליו דיווחנו למע"מ. כל זאת ועוד, מומלץ לעשות בעזרת רואה חשבון, מומחה בתחום על מנת למנוע בעיות.

  רואה חשבון מקצועי – השקט שלך

  רואה חשבון מקצועי, יעניק לך את השקט לנהל את העסק שלך בצורה נוחה ושכלתנית. פנה עוד היום לניסים מזרחי – רואה חשבון, מומחה בתחום ובעל ניסיון רב שנים.

   

  עוסק מורשה פתיחת תיק

  ברגע שהחלטתם כי אתם מגדירים את העסק העצמי שלכם כעוסק מורשה, עליכם לעבור לשלב הבא בתהליך והוא עוסק מורשה פתיחת תיק. פתיחת תיק עוסק מורשה מתאפשרת לכל מי שהחליט להיות עצמאי בין אם אתם כתבי תוכן, אתם מורים פרטיים ועוד. קביעת העסק כעוסק מורשה, היא הצהרה כי אתם מרוויחים מעל ההכנסה השנתית של עוסק פטור, או שאתם עוסקים באחד מהמקצועות שאינם יכולים להגדיר את עצמם כעוסק פטור, אלא מחויבים להירשם כעוסק מורשה. לעוסק מורשה אפשרות ליהנות ממגוון הטבות לדוגמת הוצאות מוכרות, כמו כיבוד, הוצאות רכב שונות, קרן השתלמות, הוצאות ציוד משרד ועוד. על מנת לפתוח תיק עוסק מורשה יש על בעל העסק לבצע כמה בעולות, אפשרי באופן עצמאי אך מומלץ לצורך העניין לשכור את שירותיו של רואה חשבון בעל ניסיון כניסים מזרחי  – רואה חשבון. שיעשה את העבודה עבורך.

  עוסק מורשה פתיחת תיק – כיצד זה מתבצע

  בבואך לבצע עוסק מורשה פתיחת תיק, עליך לדאוג מבעוד מועד לכמה דברים בסיסיים, כמו מילוי טפסים שונים, והכנת מסמכים ואישורים. יש לכם אפשרות להגיע בעצמכם למשרדי רשויות המס כמו מס הכנסה ומע"מ ולפתוח תיק בעצמכם, או שיש באפשרותכם לחסוך את כאב הראש והטרטורים, ולפנות לרואה חשבון שיעשה זאת עבורכם. עליכם לקחת בחשבון שבמידה ותחליטו לעשות זאת באופן עצמאי, תצטרכו להגיע פיסית למקום, אף אחד גם לא מיופה כוח שאינו רואה חשבון, לא יוכל לעשות זאת עבורכם.

  עוסק מורשה פתיחת תיק בליווי איש מקצוע מומחה

  כבעלי עסק, מוטלת על כתפכם אחריות רבה. העסק דורש ממכם כוח, זמן, אנרגיה ומשאבים, ובעסק חדש עוד יותר. לכן מומלץ לא להתעסק בכל ענייני הפרוצדורה של פתיחת התיק ולהשאיר את זה למומחה לדוגמת ניסים מזרחי – רואה חשבון, מקצוען ומוביל בתחומו, שיעשה זאת בשבילכם.

  מעוניין לדעת האם אתה זכאי להחזר מס?

  למחשבון לחץ כאן

  למה אנחנו?

  מחירים נוחים

  עמידה בזמנים

  אמינות והגינות

  יחס אישי וזמינות

  מקצועיות

  לפגישת יעוץ ללא עלות 050-7665667

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם