לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור בהקדם


  פתיחת תיק ברשויות

  אחת הפעולות החשובות והמרגשות שנבצע במהלך חיינו הינה פתיחת עסק חדש. עם זאת, במקביל לתהליך, עולות שאלות שונות וחשובות שיש לשאול: האם יש להירשם כעוסקים פטורים? מתי ניתן להירשם כעוסקים מורשים? ובאיזה שלב ניתן להקים חברה בע"מ וכיצד? מדובר בשאלות חשובות, והתשובות עבורן יש לקבל מאנשי המקצוע הרלוונטיים.

  כמו-כן, יש לראות בפתיחת תיק עוסק מורשה או עוסק פטור, ובחירת צורת ההתאגדות – כתכנון מס מקדמי ,שישליך באופן ישיר על המיסים שישלם בעל העסק בהמשך הדרך. לפיכך, מעבר למילוי טכני של טפסים ,יש השפעה מכרעת לייעוץ בבחירת התיק הנכון.

  בשלב זה, ניתן לפנות אל משרד ניסים מזרחי רו"ח ולהתייעץ עם צוות עובדיו המקצועיים והמנוסים. משרד זה, הממוקם בטבריה, מעניק את שירותיו לקהל הלקוחות בפריסה ארצית. מעבר לכך, לעובדי המשרד ההכשרה, הניסיון והידע לשרת כל לקוח ולקוח – קטן כגדול – באופן המדויק, המוקפד והאמין ביותר.

  בין שלל השירותים שמספק משרדו של ניסים מזרחי רו"ח, ניתן למנות את השירות הבא: פתיחת תיק ברשויות. בין אם מדובר בפתיחת עסק, רישום כעוסק פטור, עוסק מורשה, שותפות והקמה של חברה בע"מ ובין אם מדובר בהליך אחר – אנו נסייע לכם כהלכה.

  בכל הנוגע לפתיחת תיקים ברשויות המס, ניתן לסווג ולקטלג אותם למספר סוגים, כמו למשל:

  • פתיחת תיק לעצמאיים – כלומר עוסק פטור או עוסק מורשה. מדובר בפעולה המתנהלת אל מול מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי וכוללת בין היתר את הקמת תיק הניכויים ברשויות הרלוונטיות.
  • פתיחת תיק לשותפויות – פתיחת תיק ושותפות במע"מ, ופתיחת תיק לשותפים במס הכנסה וביטוח לאומי.
  • פתיחת תיק לחברות בע"מ – זאת תוך שיתוף פעולה עם הגורמים הרלוונטיים, כדוגמת רשם החברות, מס הכנסה ומע"מ.

  בהתאם למצבכם ורצונכם לפתוח תיק ברשויות, אנו במשרדו של ניסים מזרחי רו"ח, נייעץ ונלווה אתכם עד קבלת התוצאה הרצויה. משרד מוביל זה מחזיק בידע ובניסיון בביצוע ההליכים השונים של פתיחת התיקים ברשויות המס – ובהתאם מקדם את תהליך העבודה. זאת, על הצד הטוב ביותר תוך שירות האינטרסים של כל לקוח ולקוח.

  לקביעת פגישת ייעוץ, ולקבלת המידע הנחוץ והשירות המדויק עבורכם, אתם מוזמנים לפנות אל צוות משרדו של ניסים מזרחי רו"ח. אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ובעיה, ונשמח להציע את עזרתנו.

  מעוניין לדעת האם אתה זכאי להחזר מס?

  למחשבון לחץ כאן

  למה אנחנו?

  מחירים נוחים

  עמידה בזמנים

  אמינות והגינות

  יחס אישי וזמינות

  מקצועיות

  לפגישת יעוץ ללא עלות 050-7665667

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם