לפגישת יעוץ ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור בהקדם


  הצהרת הון

  הצהרת הון הדרך הנכונה

  מידי שנה, נסגרים בתי עסק רבים אשר אינם עומדים בחוקים השונים של רשויות המס ועל כן אי העמידה בתנאים ובחוקים הנוקשים, מאלצת אותם לסגור את בית העסק.

  בכדי לא להיקלע למשברים ולאי נעימויות, הדרך הבטוחה ביותר היא לתכנן את המהלכים מראש וכן לעשות מעקב צמוד להוצאות ולהכנסות של בית העסק שלכם. בשוק, ישנן חברות שונות אשר מעניקות ליווי צמוד של רואה חשבון והנהלת חשבונות, יחד עם יועץ פיננסי, בכדי לשלוט על כל צעדי העסק ולנהל אותו באופן שלא יצריך התערבות של הרשויות. שימו לב כי להגשת הצהרת הון הדרך הנכונה כרוכה בידע מקצועי של אנשים מהתחום, לכן לא מומלץ למלא את הטפסים באופן עצמאי, בכדי לא להיקלע לסיטואציות מביכות.

  מה הטופס כולל?

  טופס הצהרת הון כולל סעיפים רבים הכוללים מידע כמו תכולת הבית, ניירות ערך, מגרשים, הכנסות שונות וכמובן הוצאות שיחד מקוזזים יחד ויוצרים מאזן, שאמור להיות תואם אחד לשני. חשוב כי תזכרו כי במידה ותגישו פרטים לא מדויקים במעט, תאלצו להגיש שוב את הדו"חות מה שיחייב אתכם לשלם קנסות. הצהרת הון הדרך הנכונה היא רק באמצעות אנשי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון, אשר להם יש אישור לטפל בלקוחות הזקוקים להגיש הצהרת הון. בבחירת אנשי המקצוע שימו לב כי מדובר בצוות איכותי, אמין, בעל יחסי אנוש עם שיטת עבודה מסודרת וחוקית. אל תבחרו באופציה הזולה, כי בדרך כלל היא לא משתלמת ועולה לנו ביוקר.

  הצהרת הון באופן עצמאי

  הצהרת הון הדרך הנכונה היא להיות במעקב אחר הנתונים השונים במהלך כל השנה, באמצעות רואה חשבון אשר ינהל עבורכם את תיק העסק באופן צמוד ויהיה ערני לכל שינוי שנעשה מבחינה פיננסית. ניהול הרישומים השונים במהלך השנה יחסוך עבורכם זמן רב בחיפוש אחר המידע הרלוונטי וכן כסף רב על עבודה קשה שתצטרך להיעשות לקראת סוף השנה. אין ספק כי הצהרת הון זו פעולה של מומחים בתחום אשר עברו את ההכשרה הנכונה. מדובר בעסק מאוד מדויק ורגיש שבמידה ותפספסו את החלק הקטן ביותר, תיאלצו להיקנס.

  בברכה,

  ניסים מזרחי , רו"ח

   

  מעוניין לדעת האם אתה זכאי להחזר מס?

  למחשבון לחץ כאן

  למה אנחנו?

  מחירים נוחים

  עמידה בזמנים

  אמינות והגינות

  יחס אישי וזמינות

  מקצועיות

  לפגישת יעוץ ללא עלות 050-7665667

  או השאירו פרטים ונחזור בהקדם